UPF 50+ Opvouwbare emmerhoeden Zomersafarihoed voor wandelen buiten

UPF 50+ Opvouwbare emmerhoeden Zomersafarihoed voor wandelen buiten

Productdetails:

Plaats van herkomst: China
Merknaam: OEM
Certificering: SGS/UL/SEDEX
Modelnummer: Visserhakken

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 300 stuks
Prijs: negotiable
Verpakking Details: bulk of individuele verpakking
Levertijd: 3~6 weken
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 150000pcs per maand
Beste prijs Contact

Gedetailleerde informatie

Grootte: Verstelbaar Stijl: Volwassen
Materiaal: 100% polyester Logo's: Aangepast logo
Ontwerp: op verzoek van de klant Kleur: zwart/grijs/navy/khaki
Steekproefproductietijd: meestal ongeveer 1 of 2 weken Kosten voor monsters: Normaal gesproken is het gratis
Prijs termijn: EXW/FOB/CNF Verzendmethode: door Sea/by Uitdrukkelijk Air/by
Voordeel 1: Meer dan 18 jaar ervaring in de industrie Voordeel 2: Fabrieks directe prijs
Voordeel 3: Professionele, betrouwbare en goede service Voordeel 4: Laag MOQ en kwaliteitsborging en tijdige levering
Markeren:

UPF 50+ opvouwbare emmerhoeden

,

UPF 50+ Zomersafarihoed

,

Zomersafarihoed voor wandelen

Productomschrijving

UPF 50+ Opvouwbare emmerhoeden Zomersafarihoed voor wandelen buiten 0

 

Unisex vishoed voor vrouwen mannen boonie hoeden UPF 50+ wandelhoed opvouwbaar strand zomer safari hoed voor wandelen buiten


GEBRUIKSBESCHRIVING

Ontworpen voor het buitenleven, is de brede hoed perfect om van de zon te genieten zonder verbrand te raken.Terwijl een bungee met schakelaar je geen achtervolging bespaart in geval van winderig weer..

 

Belangrijkste kenmerken en voordelen:

 

  • De unisex vissershoed is gemaakt van polyester, zeer lichtgewicht, ademend, snel droogend, zacht en comfortabel om te dragen.
  • [Verstelbare kinband]De safarihoed is uitgerust met een elastisch verstelbaar trekkoord aan de achterkant om de hoofdomtrek flexibel aan te passen.De verstelbare kinband houdt de hoed stevig op je hoofd zonder zorgen, zelfs op winderige of regenachtige dagen.
  • De opvouwbare rand en zijkanten bieden veelzijdige styling opties, je kunt de knoppen aan beide zijden van de zomer zonnehoed bevestigen om het in een cowboyhoed te veranderen.Het zal een vissershoed of safarihoeden zijn..

 

GESPECIFICATIEEN van het product

Stijl: met rand

Blijf droog.

TABEL: Taslon

Samenstelling: 100% polyester

Afsluiting: NIL

FIT: Volwassen

Grootte: OSFM


UPF 50+ Opvouwbare emmerhoeden Zomersafarihoed voor wandelen buiten 1

Wilt u meer details over dit product weten
Ik ben geïnteresseerd UPF 50+ Opvouwbare emmerhoeden Zomersafarihoed voor wandelen buiten kun je me meer details sturen zoals type, maat, hoeveelheid, materiaal, etc.
Bedankt!
Wachten op je antwoord.